Hacı adaylarının ilk tercihi olan Semerşah Grup hac hazırlıklarına başladı. Semerşah Grup her yıl binlerce misafirini kutsal topraklarla buluşturuyor. Grup, bu yıl da hacı adaylarına en iyi hizmeti verebilmek için “Hacca Hazırlık Eğitim ve Toplantıları’na” start verdi.

Hacı adaylarına verilecek olan seminerlerin içeriğini oluşturan sunum ve videoları dijital ortamda da hacı adaylarıyla buluşturuyor. Semerşah Grup, her yıl olduğu gibi hacı adaylarını “Huzura Taşımak” üzere özverili çalışmalarını yürütmeye devam ediyor.

Hacca hazırlık seminerleri ile ilgili sunumları tıklayarak direkt bilgisayarınıza indirebilir, videoları direkt olarak tıklayıp anında izleyebilirsiniz.

Hacca Hazırlık Sunumları

Hac Teknik Sunum

Teknik detaylar içeren sunumumuz ibadetlerinize fazladan zaman ayırabilmenizi sağlayacaktır. Sunum, kişisel eşyalarınızdan resmi evraklara, çanta içeriğinizden kıyafet seçimlerinize birçok detaylı tavsiyede bulunmaktadır. Bu tavsiyeleri dikkate alarak hac ibatetinizi sorunsuz ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hac Dini Sunum

Dini detaylar içeren sunumumuz ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla eksiksiz ve dosdoğru yapabilmenize yardımcı olacaktır. Sunum, ihramdan veda tavafına kadar sürecek ibadetlerinizi adım adım ayrıntılı anlatmaktadır. Bu ayrıntıları öğrenmeniz, sizlere ibadetlerinizi uygulamanızda yardımcı olacak hocalarımızı daha hızlı anlayıp sizlere uygulama kolaylığı sağlayacaktır.