Semerşah TurizmSemerşah Turizm
Forgot password?

Umre Fiyatları ve Umre Turları

Kasım – Sömestr Umresi Kayıtlarımız Devam Ediyor

990 Dolar’dan başlayan kampanyalı “umre fiyatları” hakkında bilgi almak ve ücretsiz ön kayıt fırsatından yararlanmak için iletişim formlarımız aracılığı ile müracaata bulunabilir veya 0212 525 55 55‘i arayabilirsiniz. Tüm umre ücretlerine Suudi Arabistan makamlarının getirmiş olduğu 100 Dolar’lık ek vergi DAHİLDİR.

2019 – 2020 Umre Fiyat Tablosunu İndirmek İçin Tıklayınız

Umre Fiyatları ve Umre Turları Arama Sayfasının Kullanımı Hakkında

Hac ve umrede Türkiye’nin lider markası olan Semerşah Grup’un 2019 – 2020 yılı  umre turları ve en ucuz umre fiyatları hakkında detaylı bilgilere bu sayfadaki arama panelinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz ilin adını ilk harfi büyük olacak şekilde “İl Adı” bölümüne yazarak ekonomik umre programlarını arayabilir veya direkt olarak dönem seçeneğinden “Ramazan umresi (Kadir Gecesi Umresi), Üç Aylar Umresi, Kudüs ziyaretli 17 günlük umre programları, Mevlid Kandili umresi, Aralık umresi, Sömestre umresi, Regaib Kandili umresi, Mirac Kandili umresi vb.” sitemizde yer alan güncel turları inceleyebilirsiniz.

Semerşah Turizm’in umre fiyatları ve turlarının aranmasını kolaylaştıran dinamik web arayüzü sayesinde bütçenize en uygun umre programını kolaylıkla aratabilirsiniz. Bunun için umre turu arama panelinin bütçe bölümüne dilediğiniz miktarı yazmanız ve arama butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Ekonomik umre ücretleri kategorisindeki turlarımız için 0212 525 55 55’i arayabilirsiniz.  Sizin için en uygun umre programını bulamadıysanız ya da Hac Ücretleri ve Umre Turları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız.