Semerşah TurizmSemerşah Turizm
Forgot password?

Umre Fiyatları ve Turları

2019 – 2020 Umre Fiyatları ve Turları Belirlendi!

Hac ve umre seyahatlerinde Türkiye’nin lider markası Semerşah Turizm’in kampanyalı “umre fiyatları” hakkında bilgi almak ve ücretsiz ön kayıt avantajından yararlanmak için iletişim formlarımız aracılığı ile müracaata bulunabilir veya 0212 525 55 55‘i arayabilirsiniz. Tüm umre ücretlerine Suudi Arabistan makamlarının getirmiş olduğu 100 Dolar’lık ek vergi DAHİLDİR.

Ramazan Umresi Tur Programlarını İndirmek İçin Tıklayınız

Ramazan Umresi - Kapak - Semerşah

Ramazan Umresi - Turlar - Semerşah

Semerşah Hac ve Umre Fiyatları - Üç Aylar - 1

Semerşah Hac ve Umre Fiyatları - Üç Aylar - 2

Semerşah Hac ve Umre Fiyatları - Üç Aylar - 3

Semerşah Hac ve Umre Fiyatları - Üç Aylar - 4

Umre Fiyatları ve Umre Turları Arama Sayfasının Kullanımı Hakkında

Hac ve umrede Türkiye’nin lider markası olan Semerşah Grup’un 2019 – 2020 yılı umre turları ve en ucuz umre fiyatlarımız hakkında detaylı bilgilere bu sayfadaki arama panelinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz ilin adını ilk harfi büyük olacak şekilde “İl Adı” bölümüne yazarak ekonomik umre programlarını arayabilir veya direkt olarak dönem seçeneğinden “Ramazan umresi (Kadir Gecesi Umresi), Üç Aylar Umresi, Kudüs ziyaretli 17 günlük umre programları, Mevlid Kandili umresi, Aralık umresi, Sömestre umresi, Regaib Kandili umresi, Mirac Kandili umresi vb.” sitemizde yer alan güncel turları inceleyebilirsiniz.

Semerşah Turizm’in umre fiyatlarının ve turlarının aranmasını kolaylaştıran dinamik web arayüzü sayesinde bütçenize en uygun umre programını kolaylıkla aratabilirsiniz. Bunun için umre turu arama panelinin bütçe bölümüne dilediğiniz miktarı yazmanız ve arama butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Ekonomik umre ücretleri kategorisindeki turlarımız için 0212 525 55 55’i arayabilirsiniz.  Sizin için en uygun umre programını bulamadıysanız ya da Hac Ücretleri ve Umre Turları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız.