Semerşah TurizmSemerşah Turizm
Forgot password?

Umre Fiyatları ve Umre Kayıtları

Umre Fiyatları Sayfamızda Kayıtları Devam Eden Umre Turlarını İnceleyebilirsiniz

Umre fiyatları sayfamızda kayıtları devam paket tur programlarımızı inceleyebilir ve anlaşmalı banka kartlarına vade farksız 6 taksit avantajıyla online olarak satın alabilirsiniz.

Tur Broşürleri

Ramazan Umresi Fiyatları 2019 Kapak Görseli

2019 Ramazan Ayı Umre Fiyatları 2019 – Kapak Görseli

Ramazan Ayı Umre Fiyatları Tablosu

2019 Ramazan Ayı Ayrıntılı Umre Fiyatları Tablosu

Şevval Ayı (Yaz Tatili) Umre Fiyatları Kapak Görseli

2019 Şevval Ayı (Yaz Tatili) Umre Fiyatları Kapak Görseli

Şevval Ayı (Yaz Tatili) Tur Programları ve Umre Fiyatları

2019 Şevval Ayı (Yaz Tatili: Haziran – Temmuz) Tur Programları ve Umre Fiyatları

Ramazan ve Şevval Dönemi Umre Fiyatları Belirlendi

Hac ve umre seyahatlerinde Türkiye’nin lider markası olan Semerşah Turizm’de 2019 yılı Ramazan Umresi ve Şevval (Yaz Tatili) dönemlerine yönelik ekonomik umre fiyatları belirlendi.

2019 yılı umre sezonunda 7-10-14-20 ve 28 gün aralığında değişen umre programları, anlaşmalı banka kartlarına 6 taksit olanağı, konforlu konaklama seçenekleri ve sınırlı süre için 3.520 Riyal’dan başlayan ultra ekonomik umre fiyatları ile dileyen herkes Semerşah Turizm kalitesi ve güvencesiyle “Huzura Yolculuk” yapabiliyor.

Kampanyalı umre fiyatları hakkında bilgi almak ve ücretsiz ön kayıt fırsatından yararlanmak için Hemen Kaydolun

Umre Kayıtları

Hakkında Merak Edilenler

Umre Programı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Umre seyahatlerindeki en önemli hususlardan biri de kurumların sundukları hizmet standartlarıdır. Genellikle 7 gün ile 30 gün arasında değişen umre programlarında umrecilerin herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamaları adına hizmet kalitesi ve misafir memnuniyeti yüksek acenteleri tercih etmeleri büyük önem taşımaktadır.

Zira umre seyahati sırasında karşılaşılacak en küçük sorun dahi, kutsal topraklardaki ibadetleri ve umrecinin manevi dünyasını olumsuz yönde etkileyecektir. Bu bağlamda tur seçimi sırasında umre fiyatları değil acentelerin hizmet kalitesi ve kurumsal yapıları dikkate alınmalıdır.

Kadınlar Umreye Mahremsiz Gidilebilir mi?

Evet, 2019 yılı itibariyle kadın umrecilerimiz mahremsiz olarak Suudi Arabistan’a gidebilmektedir.

Hangi Bankalara Taksit Yapıyorsunuz?

Sitemizdeki tüm umre fiyatları için Ziraat Bankası Bannkart Combo ve Türkiye Finans kredi kartlarına 5, Kuveyt Türk kredi kartına ise vade farksız 6 taksit yapabilmekteyiz.

Kabe-Mekke-Semersah

Kredi Kartsız Taksit İmkanınız Var mı?

Evet sitemizdeki tüm umre fiyatları için kredi kartsız taksit imkanımız bulunmamaktadır. Ayrıca kredi kartsız olarak umrecilerimiz uçuş tarihlerine en geç 20 gün kalaya kadar umre ücretlerini peyderpey tamamlayabilirler. Detaylı bilgiyi 0212 525 55 55’ten alabilirsiniz.

Kutsal Topraklarda Ziyaret Yerleri Nelerdir?

Mekke-i Mükerreme Ziyaret Yerleri

Harem-i Şerif (Kabe). Sevgili Peygamberimiz’in (s.a.v) doğduğu evin yeri. Cin Mescidi. Cennet-ül Mualla. Kur’anı Kerim’in ilk inmeye başladığı Hira Nur Dağı.Hz. İbrahim (a.s) oğlu Hz. İsmail’i (a.s) kurban etmek istediği yer (Mina). Meş-ari’l-Haram Mescidi’nin bulunduğu yer (Müzdelife). Hac’da vakfenin yapıldığı yer (Arafat). Peygamberimiz’in (s.a.v) Medine’ye hicret ederken Hz. Ebubekir (r.a) ile kaldığı Sevr Dağı.

Medine-i Münevvere Ziyaret Yerleri

Mescid-i Nebevi (Ravza). On bin sahabenin metfun bulunduğu yer. (Cennetü’l-Baki Kabristanı). Kuba Mescidi. Hendek Savaşı’nın yapıldığı yer. Kıblenin Mescidi-i Aksa’dan Kabe-i Muazzama’ya döndürüldüğü mescid (Mescidi Kıbleteyn). İslam’ın yayılmasında canlarını feda eden Hz. Hamza (r.a) ile sahabenin metfun bulunduğu Uhud Dağı ve Okçular Tepesi (Uhud Şehitliği). Gamame Mescidi. Hz. Ebubekir Mescidi. Hz. Ömer Mescidi. Hz. Ali Mescidi.

Mescid-i Nebevi

Umre Seyahatlerine İlişkin Sıkça Sorulan Sorular

Umre Fiyatlarınıza Her Şey Dahil mi?

Kurumumuzdaki tüm umre fiyatları her şey politikasıyla belirlenmektedir. Belirtilen umre fiyatları ile satın almış olduğunuz paket tur için ekstra herhangi bir ödeme yapılmaktadır. Yalnızca pasaport işlemleri ve yurt dışı harç pulunu almanız yeterlidir.

Umre Turu Alırken Fiyatlar Belirleyici Bir Faktör mü Olmalı?

Umre yolculuğuna çıkacak pek çok kişi için; umre fiyatları tercihlerinde öncelikli olmakta ve umre programının ekonomik olması en önemli tercih nedenlerinden biri olarak görülmektedir. Ancak umre turunun ucuz olması, kutsal topraklarda Yüce Allah’ın misafirlerine sunulacak olan hizmet standartlarının da yetersiz kalması ihtimalini güçlendirmektedir. Bu bağlamda umre turu seçerken önceliğimiz umre fiyatları değil, paket turdaki hizmet standartlarının ve acentenin kurumsal yapısını incelemek olmalıdır.

Umreye Gitmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Umre yapmaya niyet ettikten sonra “İletişim Formlarımız” üzerinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Umrecinin katılacağı tur tarihi itibariyle en az 1 yıl geçerli ve boş vize sayfalı çipli pasaport. Mahremi ile birlikte gidecek 45 yaş altı bayanlar ve 18 yaşından küçük erkekler için: Kimlik fotokopisi ve vukuatlı nüfus kayıt örneğinin asılı.

Yeşil pasaportum var, yine de vize gerekli mi?

Evet, yeşil pasaportlar için de Suudi Arabistan Umre Vizesi’nin alınması gerekmektedir.

Umre Ödemelerine Dahil Olan Hizmetler

Gidiş dönüş uçak biletleri. Umre vizesinin alınması. Konaklama ücretleri. Mekke ve Medine’deki ziyaret yerlerinin gezilmesi. Havaalanından otellere, otellerden havaalanına klimalı otobüsler ile transferler.. Hudeybiye ve Cirane umresi (7 günlük umre programları hariç). Mekke ve Medine arası intikaller. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği. Öğlen kumanyası. Seyahat sigortası. Rehberlik hizmetleri.

Umre Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Pasaport masrafları, yurt dışı çıkış harç pulu ve şahsi harcamalar.

Umre Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Umre Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Umre fiyatları verilmekte olan hizmetlerin kalitesi ve standartlarına göre belirlenmektedir. Uçuş hizmetlerinden, transferlere, konaklama koşullarından, gezi ve ziyaret programlarının kalitesine kadar birçok faktör kurumların umre fiyatları politikasını etkileyebilmektedir. Ayrıca umre programlarının süresi, dönemleri, tur sürecine bırakılan ekstra ödemeler ve otellerde sunulan yemek hizmetleri de umre ücretlerinde belirleyici diğer faktörlerdir.

Semerşah Turizm’in Umre Paketleri Hangi Kategorilerden Oluşmaktadır?

Kuruluşumuzda umre turları, ekonomik, standart ve lüks olmak üzere 3 ayrı kategoriden oluşmaktadır. Kategorilerdeki umre fiyatları sunulan hizmetlerin içeriği ve gün sayısı gibi faktörlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ekonomik Umre Fiyatları: Ekonomik umre turlarımızın hizmet kalitesi standart umre turlarımız ile birebir aynıdır. Yalnızca umrede geçirilen gün sayısı, standart turlarımıza göre biraz daha azdır. Ekonomik turlarımız genellikle 7 ile 10 gün arasında değişmektedir.  2019 yılı itibari ile tur programlarımıza vade farksız 6 taksit fırsatıyla kayıt yapılabilmektedir. Ucuz (ekonomik) umre fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0212 525 55 55’i arayabilir ve iletişim formlarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Standart Umre Fiyatları: Standart umre programlarımız genellikle 14, 20 ve 24 gün aralığındadır. Belli dönemler için turlarımızın gün sayısı 30 güne kadar yükselmektedir. Standart umre fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0212 525 55 55’i arayabilir ve iletişim formlarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Lüks Umre Fiyatları: Konaklamalar 5 yıldızlı otellerde gerçekleştirilmektedir. Gün sayıları programın içeriğine ve tarih aralığına göre değişmektedir. Lüks umre turları çoğunlukla grupların özel teklifleri ile düzenlenmektedir. Lüks konaklamalı umre fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0212 525 55 55’i arayabilir ve iletişim formlarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Mescid-i Nebevi

Otellerimizin Özellikleri Hakkında Bilgiler

Odalarımız 2, 3 ve 4 kişiliktir. Tüm odalarımızda; banyo, tuvalet, klima, mini buzdolabı, LCD televizyon, dahili telefon, gardırop ve komodin mevcuttur. Check-in ve check-out saatlerimiz misafirlerimizin rahatlığı açısından esnektir. Otellerimizde housekeeping hizmeti mevcuttur. Yemekler, Geleneksel Anadolu Mutfak Kültürü’ne uygun olarak hazırlanmaktadır. Öğünler; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği şeklinde tabldot usulü verilmektedir. Öğlen saatleri için kumanya hizmeti mevcuttur.

Umre Seyahatlerinde Çocuklardan Ücret Alınır mı?

Evet, umre seyahatine çıkan ebeveynlerimizin çocukları için “0-2 yaş, 2-6 yaş ve 6-11 yaş” kategorilerinde ücret alınmaktadır. Ücretler tur programının dönemine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çocuklara yönelik umre fiyatları hakkında bilgi almak için 0212 525 55 55’i arayabilirsiniz.

Satın Alınan Turlarda İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Umre seyahatinin iptali halinde, o ana kadar yapılan tüm masraflar (vize işlemleri, uçak biletlerinin alınması vb.) tahsil edilmektedir.