Semerşah TurizmSemerşah Turizm
Forgot password?

Umre Fiyatları ve Umre Turları

Umre Fiyatları ve Paket Turlar Sayfası

Umre fiyatları sayfamızda kayıtları devam tüm paket tur programlarımızı inceleyebilirsiniz.

2019 Umre Fiyatları Belirlendi

Hac ve umre seyahatlerinde Türkiye’nin lider markası olan Semerşah Turizm 2018 – 2019 umre fiyatlarını açıkladı.

Yeni umre sezonunda 7-10-14 ve 20 gün aralığında değişen umre programları, anlaşmalı banka kartlarına 6 taksit olanağı, konforlu konaklama seçenekleri ve sınırlı süre için 3.520 Riyal’dan başlayan ultra ekonomik fiyatlarla dileyen herkes Semerşah Turizm güvencesiyle “Huzura Yolculuk” yapabiliyor.

Sınırlı süre için geçerli kampanyalı fiyatlardan yararlanmak ve ücretsiz ön kayıt fırsatını kaçırmamak için Hemen Kaydolun

Umre Seyahatlerine İlişkin Sıkça Sorulan Sorular

Umre Programı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Umre seyahatine karar verildikten sonraki en önemli hususlar biri de nitelikli bir seyahat acentesiyle umreye gidilmesidir. Genellikle 7 gün ile 30 gün arasında değişen umre programlarında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmaması adına hizmet kalitesi ve misafir memnuniyeti yüksek acentelerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Zira umre seyahati sırasında karşılaşılacak en küçük sorun dahi, kutsal topraklardaki ibadetleri ve umrecinin manevi dünyasını olumsuz yönde etkileyecektir.

Kadınlar Umreye Mahremsiz Gidilebilir mi?

Evet, 2019 yılı itibariyle kadın umrecilerimiz mahremsiz olarak Suudi Arabistan’a gidebilmektedir.

Umre Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Umre fiyatları verilmekte olan hizmetlerin kalitesi ve standartlarına göre belirlenmektedir. Uçuş hizmetlerinden, transferlere, konaklama koşullarından, gezi ve ziyaret programlarının kalitesine kadar birçok faktör umre fiyatlarını etkileyebilmektedir. Ayrıca umre programlarının süresi, dönemleri ve otellerde sunulan yemek hizmetleri de umre ücretlerinde belirleyici diğer faktörlerdir.

Umre Turlarınızda Her Şey Dahil mi?

Evet, umre fiyatlarımıza her şey dahildir. Yalnızca pasaport ve yurt dışı harç pulunu almanız yeterlidir.

Umre Turu Alırken Fiyatlar Belirleyici Bir Faktör mü Olmalı?

Umre yolculuğuna çıkacak pek çok kişi için; umre programının fiyat olarak ekonomik olması en önemli tercih nedenlerinden biridir. Ancak umre turunun ucuz olması, kutsal topraklarda Yüce Allah’ın misafirlerine sunulacak olan hizmet standartlarının da yetersiz kalması ihtimalini güçlendirmektedir. Bu bağlamda umre turu seçerken önceliğimiz umre fiyatları değil, paket turdaki hizmet standartlarının ve acentenin kurumsal yapısını incelemek olmalıdır.

Umreye Gitmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Umre yapmaya niyet ettikten sonra “İletişim Formlarımız” üzerinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Semerşah Turizm’in Umre Paketleri Hangi Kategorilerden Oluşmaktadır?

Kuruluşumuzda umre turları, ekonomik, standart ve lüks olmak üzere 3 ayrı kategoriden oluşmaktadır.

Ekonomik Umre Turları ve Umre Fiyatları: Ekonomik umre turlarımızın hizmet kalitesi standart umre turlarımız ile birebir aynıdır. Yalnızca umrede geçirilen gün sayısı, standart turlarımıza göre biraz daha azdır. Ekonomik turlarımız genellikle 7 ile 10 gün arasında değişmektedir.  2019 yılı itibari ile tur programlarımıza vade farksız 6 taksit fırsatıyla kayıt yapılabilmektedir. Ucuz (ekonomik) umre fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0212 525 55 55’i arayabilir ve iletişim formlarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Standart Umre Turları ve Umre Fiyatları: Standart umre programlarımız genellikle 14, 20 ve 24 gün aralığındadır. Belli dönemler için turlarımızın gün sayısı 30 güne kadar yükselmektedir. Standart umre fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0212 525 55 55’i arayabilir ve iletişim formlarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Lüks Umre Turları ve Umre Fiyatları: Konaklamalar 5 yıldızlı otellerde gerçekleştirilmektedir. Gün sayıları programın içeriğine ve tarih aralığına göre değişmektedir. Lüks umre turları çoğunlukla grupların özel teklifleri ile düzenlenmektedir. Lüks konaklamalı umre fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0212 525 55 55’i arayabilir ve iletişim formlarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Hangi Bankalara Taksit Yapıyorsunuz?

Ziraat Bankası Bannkart Combo ve Türkiye Finans kredi kartlarına 5, Kuveyt Türk kredi kartına ise vade farksız 6 taksit yapabilmekteyiz.

Kredi Kartsız Taksit İmkanınız Var mı?

Kredi kartsız taksit imkanımız bulunmamaktadır. Ancak umrecilerimiz uçuş tarihlerine en geç 20 gün kalaya kadar ödemelerini umre ücretlerini peyderpey tamamlayabilirler. Detaylı bilgiyi 0212 525 55 55’ten alabilirsiniz.

Umredeyken Sağlığımızı Nasıl Koruruz?

Kutsal topraklarda sağlığımızı korumak için şu hususlara dikkat etmeliyiz:
Umre yolculuğu öncesinde gerekli görülen tüm aşılar tamamlanmalı
İlaç kullanan umrecilerimiz ilaçlarını aksatmamalı ve raporlarını yanlarında bulundurmalı
Aşırı kalabalık ortamlardan kaçınılmalı
Sağlık nedeniyle mümkün olduğunca otel dışından veya bilinmeyen yerlerden yiyecek ya da içecek satın alınmamalı
Özellikle terli ve yorgunken aşırı soğuk sıvılar ve yiyecekler tüketilmemeli ve klima karşısında durulmamalı
Mümkün olduğunca sarılma ve tokalaşmalardan kaçınılmalı
Hapşırık ve öksürükte ağız elle değil, bir mendille veya kolla kapatılmalı
Eller; ihramlıyken yalnızca su, ihramsızken ise sık sık su ve sabunla birlikte yıkanmalı
Hasta olduğu bilinen kişilerle yakın temas kurulmamalı
Sık değiştirmek sureti ile toz maskesi kullanımına önem gösterilmeli.
Aşırı sıcaklardan dolayı yaşanacak sıvı kaybı nedeniyle bol bol su, ayran veya meyve suyu tüketilmeli.
Hastalık veya güçsüzlük hissi varsa mutlaka şirket görevlilerine haber verilmeli ve en yakın hekime başvurulmalı.

Otellerimizin Özellikleri Hakkında Bilgiler

Odalarımız 2, 3 ve 4 kişiliktir. Tüm odalarımızda; banyo, tuvalet, klima, mini buzdolabı, LCD televizyon, dahili telefon, gardırop ve komodin mevcuttur. Check-in ve check-out saatlerimiz misafirlerimizin rahatlığı açısından esnektir. Otellerimizde housekeeping hizmeti mevcuttur. Yemekler, Geleneksel Anadolu Mutfak Kültürü’ne uygun olarak hazırlanmaktadır. Öğünler; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği şeklinde tabldot usulü verilmektedir. Öğlen saatleri için kumanya hizmeti mevcuttur.

Umre Seyahatlerinde Çocuklardan Ücret Alınır mı?

Evet, umre seyahatine çıkan ebeveynlerimizin çocukları için “0-2 yaş, 2-6 yaş ve 6-11 yaş” kategorilerinde ücret alınmaktadır. Ücretler tur programının dönemine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çocuklara yönelik umre fiyatları hakkında bilgi almak için 0212 525 55 55’i arayabilirsiniz.

Satın Alınan Turlarda İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Umre seyahatinin iptali halinde, o ana kadar yapılan tüm masraflar (vize işlemleri, uçak biletlerinin alınması vb.) tahsil edilmektedir.

Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Umrecinin katılacağı tur tarihi itibariyle en az 1 yıl geçerli ve boş vize sayfalı çipli pasaport. Mahremi ile birlikte gidecek 45 yaş altı bayanlar ve 18 yaşından küçük erkekler için: Kimlik fotokopisi ve vukuatlı nüfus kayıt örneğinin asılı.

Kutsal Topraklarda Ziyaret Yerleri Nelerdir?

Mekke-i Mükerreme Ziyaret Yerleri

Harem-i Şerif (Kabe). Sevgili Peygamberimiz’in (s.a.v) doğduğu evin yeri. Cin Mescidi. Cennet-ül Mualla. Kur’anı Kerim’in ilk inmeye başladığı Hira Nur Dağı.Hz. İbrahim (a.s) oğlu Hz. İsmail’i (a.s) kurban etmek istediği yer (Mina). Meş-ari’l-Haram Mescidi’nin bulunduğu yer (Müzdelife). Hac’da vakfenin yapıldığı yer (Arafat). Peygamberimiz’in (s.a.v) Medine’ye hicret ederken Hz. Ebubekir (r.a) ile kaldığı Sevr Dağı.

Medine-i Münevvere Ziyaret Yerleri

Mescid-i Nebevi (Ravza). On bin sahabenin metfun bulunduğu yer. (Cennetü’l-Baki Kabristanı). Kuba Mescidi. Hendek Savaşı’nın yapıldığı yer. Kıblenin Mescidi-i Aksa’dan Kabe-i Muazzama’ya döndürüldüğü mescid (Mescidi Kıbleteyn). İslam’ın yayılmasında canlarını feda eden Hz. Hamza (r.a) ile sahabenin metfun bulunduğu Uhud Dağı ve Okçular Tepesi (Uhud Şehitliği). Gamame Mescidi. Hz. Ebubekir Mescidi. Hz. Ömer Mescidi. Hz. Ali Mescidi.

Umre Fiyatlarına Dahil Olan Hizmetler

Gidiş dönüş uçak biletleri. Umre vizesinin alınması. Konaklama ücretleri. Mekke ve Medine’deki ziyaret yerlerinin gezilmesi. Havaalanından otellere, otellerden havaalanına klimalı otobüsler ile transferler.. Hudeybiye ve Cirane umresi (7 günlük umre programları hariç). Mekke ve Medine arası intikaller. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği. Öğlen kumanyası. Seyahat sigortası. Rehberlik hizmetleri.

Umre Programlarımızda Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Pasaport masrafları, yurt dışı çıkış harç pulu ve şahsi harcamalar.

Umre Fiyatları ve Umre Turları

Hac ve umrede Türkiye’nin lider markası olan Semerşah Grup’un 2019 yılı umre turları ve umre fiyatları hakkında detaylı bilgilere bu sayfadaki arama panelinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz ilin adını ilk harfi büyük olacak şekilde “İl Adı” bölümüne yazarak ekonomik umre programlarını arayabilir veya direkt olarak dönem seçeneğinden “Ramazan umresi (Kadir Gecesi Umresi), Üç Aylar Umresi, Kudüs ziyaretli 17 günlük umre programları, Mevlid Kandili umresi, Aralık umresi, Sömestr umresi, Regaib Kandili umresi, Mirac Kandili umresi vb.” sitemizde yer alan güncel turları inceleyebilirsiniz.

Semerşah Turizm’in tüm umre fiyatlarını ve turlarını aranmasını kolaylaştıran dinamik web arayüzü sayesinde bütçenize en uygun umre programını kolaylıkla aratabilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Bunun için umre turu arama panelinin bütçe bölümüne dilediğiniz miktarı yazmanız ve arama butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Ekonomik umre fiyatları kategorisindeki turlarımız için 0212 525 55 55’i arayabilirsiniz.  Sizin için en uygun umre programını bulamadıysanız ya da Hac ve Umre programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız.