hac_umre_umreSemerşah Grup 5. Hac ve Umre Fuarı’nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kültür Merkezi’nde 13-15 Aralık tarihlerinde düzenlenen hac ve umre fuarına 326 metrekarelik standıyla katılım gösteren Semerşah Grup, protokol ziyaretleri kapsamında; İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin, Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdür Vekili Ergun Yücel, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ağırladı. Semerşah Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kerim İbrahim Tanrıöver ve Semerşah Grup Genel Müdürü Metin şžensoy tarafından ağırlanan protokol konuklarına; hurma, zemzem ve Osmanlı şerbeti ikram edildi.

Ulusoy: Semerşah’ı Takdirle İzliyorum

Semerşah Grup standını ziyaret eden TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy, kuruluşumuzdan övgüyle söz etti. Semerşah Grup çatısı altında gerçekleştirilen faaliyetleri her zaman takdirle izlediğini vurgulayan Ulusoy, Semerşah’ın emsal niteliği taşıyan başarılı çalışmalarının artarak devam edeceğine inandığını söyledi.

Ziyaretçilerimizi Hem Ağırladık Hem de Bilgilendirdik

Hac ve umre fuarı süresince standında yaklaşık 18 bin 500 ziyaretçi ağırlayan Semerşah Grup, ziyaretçilerine 2014 yılı umre programları, hac kayıtları, kültür turları, biletleme ve organizasyon hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Haber Tarihi: 13 Aralık 2013