kabeSemerşah Grup, sadeleştirilmiş ve içerik açısından zenginleştirilmiş yeni web siteleriyle teknolojiyi hac ve umre hizmetleriyle buluşturacak. Birkaç ay içerisinde kullanıma açılması planlanan yeni web siteleri, ergonomik ara yüzleri ve akıllı arama seçenekleriyle ziyaretçilerinin bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmesini olanaklı kılacak.

Sitelerde yer alacak gelişmiş arama motorlarıyla bütçelerine ve belirledikleri tarihlere en uygun umre programlarını kolaylıkla bulabilecek olan ziyaretçiler, hac ve umre seyahatlerine ilişkin gereksinim duyacakları tüm bilgilere hem yazınsal hem de görsel olarak ulaşabilecek. Umre programları’n da anlık kayıt sistemine de olanak tanıyacak web sayfaları dinamik yapılarıyla kutlu yolculuklar için atılacak ilk adımların hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak.

Kullanıcı odaklı ara yüzleriyle Semerşah Grup’un hizmet standartlarını karşılamak üzere hazırlanan  web sayfaları www.semersahturizm.com, www.erbeturizm.com, www.erseyturizm.com ve www.ersahturizm.com adresleri üzerinden çok yakında ziyaretçileri ile bulaşacak.