Semerşah TurizmSemerşah Turizm
Forgot password?

Umre Turları ve Umre Fiyatları

Umre Turları ve Umre Fiyatları

Hac ve umrede Türkiye’nin lider markası olan Semerşah Grup’un 2016 – 2017 yılı umre turları ve umre fiyatları hakkında detaylı bilgilere bu sayfadaki arama panelinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz ilin adını ilk harfi büyük olacak şekilde “İl Adı” bölümüne yazarak ekonomik umre programlarını arayabilir veya direkt olarak dönem seçeneğinden “Ramazan umresi (Kadir Gecesi Umresi), Üç Aylar Umresi, Kudüs ziyaretli 17 günlük umre programları, Mevlid Kandili umresi, Aralık umresi, Sömestr umresi, Regaib Kandili umresi, Mirac Kandili umresi vb.” sitemizde yer alan güncel turları inceleyebilirsiniz.

Semerşah Turizm’in umre turlarını aranmasını kolaylaştıran dinamik web arayüzü sayesinde bütçenize en uygun umre programını kolaylıkla aratabilirsiniz. Bunun için umre turu arama panelinin bütçe bölümüne dilediğiniz miktarı Türk Lirası cinsinden yazmanız ve arama butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Sizin için en uygun umre programını bulamadıysanız ya da Hac ve Umre programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

Aralık Ayı Umre Turları Ocak Ayı Umre Turları Şubat Ayı Umre Turları

Sömestr Dönemi Umre Turları Mart Dönemi Umre Turları Nisan Dönemi Umre Turları Mayıs Dönemi Umre Turları

Kudüs Aktarmalı Umre Turları