Semerşah TurizmSemerşah Turizm
Forgot password?

Umre Fiyatları ve Umre Turları

Umre Fiyatları ve Umre Turları

Hac ve umrede Türkiye’nin lider markası olan Semerşah Grup’un 2017 – 2018 yılı umre turları ve umre fiyatları hakkında detaylı bilgilere bu sayfadaki arama panelinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz ilin adını ilk harfi büyük olacak şekilde “İl Adı” bölümüne yazarak ekonomik umre programlarını arayabilir veya direkt olarak dönem seçeneğinden “Ramazan umresi (Kadir Gecesi Umresi), Üç Aylar Umresi, Kudüs ziyaretli 17 günlük umre programları, Mevlid Kandili umresi, Aralık umresi, Sömestr umresi, Regaib Kandili umresi, Mirac Kandili umresi vb.” sitemizde yer alan güncel turları inceleyebilirsiniz.

Semerşah Turizm’in tüm umre fiyatlarını ve turlarını aranmasını kolaylaştıran dinamik web arayüzü sayesinde bütçenize en uygun umre programını kolaylıkla aratabilirsiniz. Bunun için umre turu arama panelinin bütçe bölümüne dilediğiniz miktarı yazmanız ve arama butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Ekonomik umre fiyatları kategorisindeki turlarımız için 0212 525 55 55’i arayabilirsiniz.  Sizin için en uygun umre programını bulamadıysanız ya da Hac ve Umre programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

Aralık Ayı Umre Turları Ocak Ayı Umre Turları Şubat Ayı Umre Turları

Sömestr Dönemi Umre Turları Mart Dönemi Umre Turları Nisan Dönemi Umre Turları Mayıs Dönemi Umre Turları